Nabídka focení

Mé fotografie = Vaše vzpomínky

Svatba

Rodina

Portrét

Mazlíčci

Váš den

Focení svateb

Focení celého svatebního dne od příprav po hostinu

Mohu s vámi strávit celý svatební den od příprav až po svatební hostinu. Budete tak mít fotografie z příprav, obřadu, skupinové foto, krájení dortu aj.

Balíček obsahuje všechny fotografie z celého dne v náhledové kvalitě ve formátu JPEG + 40 mnou upravených fotografií v originální velikosti. Fotografie budou dodány cca do 3 týdnů od svatby dle dohody.

Cena – 13500 Kč

Focení obřadu a svatební hostiny

Balíček obsahuje všechny fotografie z obřadu a hostiny v náhledové kvalitě ve formátu JPEG + 30 mnou upravených fotografií v originální velikosti. Fotografie budou dodány cca do 14 dnů od svatby dle dohody.

Cena – 7500 Kč

Focení obřadu

Balíček obsahuje všechny fotografie z obřadu v náhledové kvalitě ve formátu JPEG + 15 mnou upravených fotografií v originální velikosti. Fotografie budou dodány cca do 10 dnů od svatby dle dohody.

Cena – 4500 Kč

Focení novomanželů mimo svatební den i místo

Pokud nechcete z nějakého důvodu fotografa na své svatbě, je tu možnost nafotit společné fotografie jiný den, a třeba i na jiném místě než se svatba konala nebo bude konat. Dle délky focení je pak cena: 2200 Kč za hodinu focení z čehož je 10 profesionálně upravených fotografií v originální velikosti. Každá další započatá půhodina je za 600 Kč.

Při focení dále, mimo okolí Mostu a Litvínova je nutné přičíst 5 Kč/km

Vaše děti – Vaše rodina

Rodinné focení

Rodinné fotografie jsou krásnou vzpomínkou pro budoucí generace. Jednou se nad nimi rádi zastavíte a zavzpomínáte na časy, které už nelze vrátit zpět. Vaše děti budou ukazovat fotky jejich dětem. Vzpomínky nevyblednou a stanou se tak součástí a kouzlem vaší rodinné štafety.

Vaše děti jsou malé jen jednou. Okamžiky, radostí i starostí jsou prchavé. Na fotografiích však lze alespoň na krátkou chvíli zastavit čas, který se vám za pár let bude zdát při jejich prohlížení mžikem i někonečnem zároveň.

 

CENA: 1400 Kč / hodina = 10 – 15 profesionálně upravených fotografií

Za každou započatou půlhodinu + 500 Kč

Při focení dále, mimo okolí Mostu a Litvínova je nutné přičíst 5 Kč/km

Být sami sebou

Portrét – Glamour – Akt

Fotografie portrétu, glamour (ang. půvab) fotografování či focení aktů. Záleží na vás, co si vyberete, a o jaké fotografie máte zájem. Focení v exteriérech na zajímavých lokalitách v okolí Mostu.

CENA: 1000 Kč / hodina = 10 profi upravených fotografií

Za každou započatou půlhodinu + 400 Kč

Při focení dále, mimo okolí Mostu a Litvínova je nutné přičíst 5 Kč/km

Nejlepší přítel člověka

Focení domácích mazlíčků

V ČR je nejvíce psů na obyvatele z celé Evropy. To o nás leccos vypovídá a fotografie psů aj. domácích mazlíčků jsou tak u nás stejně žádané a rozšířené jako např. fotografie dětí. Nechte si vyfotit svého zvířecího, a to nejen psího přítele od fotografa, který má s focením zvířat letité zkušenosti.

 

CENA: 1000 Kč / hodina = 10 profi upravených fotografií

Za každou započatou půlhodinu + 400 Kč.

Při focení dále, mimo okolí Mostu a Litvínova je nutné připočítat 5 Kč/km

error: Obsah je chráněn (chráněno autorskými právy) !!